
|
|
Oceny proponowane z OnMS
![]() Drodzy Uczniowie!Rok szkolny już niedługo się kończy. Przed wami w następnym tygodniu tylko egzaminy, na których życzę Wam już dzisiaj powodzenia. Potem co was czeka? Upragnione wakacje, by wrócić do nas ze zdwojoną siłą do następnej klasy. Przychodzę do was dzisiaj z ocenami proponowanymi z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami. Póki co wasze oceny wyglądają następująco: KLASA 1:
KLASA 2:
Na ten moment reszta osób jest nieklasyfikowana, jednak pamiętajcie, że oceny mogą ulec zmianie! Oceny zostały wystarczająco obniżone by Was zmotywować do działania. Niestety niektórym brakuje obecności, a obecność na egzaminie nie jest liczona do klasyfikacji, tak więc tylko osoby wyżej wymienione, mogą liczyć na zaliczenie z mojego przedmiotu. Jeśli ktoś chce dokładnie widzieć swoją sytuację to odsyłam go do mojego dziennika, który znajdziecie [TUTAJ] W razie jakichkolwiek pytań możecie się ze mną skontaktować przez chata, FB lub też pocztę (leyla.bel@o2.pl ) Z poważaniem,
|
|
||||||||||||