Informacje o OnMS
Napisane przez Nieznany dnia 2020-09-09
Drodzy Uczniowie!
W związku z tym, że dyrekcja zgodziła się na przedwczesne zakończenie roku, a raczej jego skrócenie, w moim przedmiocie zajdzie trochę zmian. Ostatnio po zajęciach z II klasą w dzienniku wpisałam zadanie dodatkowe. Niestety muszę zmienić termin nadsyłania tych prac. Przed nami tylko jeszcze jedna lekcja (w obu klasach), a później już tylko egzaminy. Dlatego też zachęcam wszystkich do patrzenia czy to w moim dzienniku, czy w panelu ocen na swoje stopnie i je poprawiać, by na koniec mieć jak najlepszą ocenę. Termin nadsyłania pracy dodatkowej u klasy II skracam do 18.09, do godziny 24:00. Prace wysyłacie na moją sowę: leyla.bel@o2.pl. Niedługo zapewne pojawią się również oceny proponowane z mojego przedmiotu. Zachęcam do zaliczania wszelkich zaległości, nie tylko praktyki ale również wejściówki. W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji.
Z poważaniem,
