witaj w Szkole Magii!
Konkurs z OnMS
Napisane przez Nieznany dnia 2020-08-18

 

Droga Społeczności Szkolna!

Rok szkolny rozpoczął się na dobre, dlatego też przychodzę do Was z chyba pierwszym w tym roku szkolnym, konkursem przedmiotowym. Oczywiście będzie on dotyczył mojego przedmiotu jakim jest, Opieka nad Magicznymi Stworzeniami. O co dokładnie będzie chodziło? Waszym zadaniem będzie rozpoznanie z fotografii, co to jest za stworzenie, napisać jaką posiada on klasyfikację MM oraz w jaki sposób można go pokonać, jeśli takowy istnieje i jeśli jest napisane jak. Fotografie przedstawiające magiczne stworzenia znajdziecie [TUTAJ]. 

Stworzeń jest 10. Za każde stworzenie i napisanie jego KMM oraz sposobu pokonania jesteście w stanie otrzymać 4 punkty, czyli za całość jesteście w stanie otrzymać aż 40 punktów dla swojego domu! Swoje rozwiązania wysyłacie na moją sowę: leyla.bel@o2.pl. do dnia 25.08 do godziny 22:00. Dla trzech pierwszych osób przewiduję bonus w postaci 5 punktów.

Z poważaniem,